زمان برگزاري نام استاد نام درس لینک کلاس رديف
يکشنبه 08:00 - 10:30 هدي اکبري آمار و کاربرد آن در مديريت http://lms.rasam.ac.ir/a001120420/ 1
يکشنبه 08:00 - 09:30 سميه پيرانه دهکردي شنا http://lms.rasam.ac.ir/z99312312/ 2
يکشنبه 08:00 - 12:00 سيدحسام حسيني کاربرد نرم افزارهاي ترسيمي در معماري (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001120616/ 3
يکشنبه 08:00 - 11:00 فاطمه خامسي کارگاه تکنيک هاي چاپ دستي (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001120540/ 4
يکشنبه 08:00 - 15:00 ندا خليلي مقدمات طراحي معماري (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001401017/ 5
يکشنبه 08:00 - 11:00 هانيه دلاوريان طراحي پوستر http://lms.rasam.ac.ir/a001120578/ 6
يکشنبه 08:00 - 10:30 اسمر سلطاني راد ترسيمات هندسي http://lms.rasam.ac.ir/a001140167/ 7
يکشنبه 08:00 - 10:15 نسيم شهبازي اقتصاد خرد http://lms.rasam.ac.ir/a001120287/ 8
يکشنبه 08:00 - 09:30 سيما شهرياری آمار و انفورماتيک http://lms.rasam.ac.ir/a001110102/ 9
يکشنبه 08:00 - 11:00 هانيه شيخي ناراني تصوير سازي (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001120567/ 10
يکشنبه 08:00 - 11:00 ندا شيرازي عکاسي مقدماتي http://lms.rasam.ac.ir/a001120563/ 11
يکشنبه 08:00 - 09:30 عدالت صدر امير جانلو معماري معاصر (2) http://lms.rasam.ac.ir/a001401046/ 12
يکشنبه 08:00 - 11:30 مژگان ضيايي رنگرزي با مواد طبيعي http://lms.rasam.ac.ir/a001141036/ 13
يکشنبه 08:00 - 09:30 زهرا طلايي آشنايي با هنرهاي معاصر http://lms.rasam.ac.ir/a001141024/ 14
يکشنبه 08:00 - 14:00 شيلا عاطفي طراحي معماري 5 http://lms.rasam.ac.ir/a00160030/ 15
يکشنبه 08:00 - 12:00 منوچهر عبدي کاربرد نرم افزارهاي ترسيمي در معماري (2) http://lms.rasam.ac.ir/a001120627/ 16
يکشنبه 08:00 - 10:30 حبيبه غلامي نرم افزار گرافيکي ترسيمي http://lms.rasam.ac.ir/a001140274/ 17
يکشنبه 08:00 - 12:00 اردشير فرزي مواد و روش هاي ساخت (3) (کامپوزيت و پارچه ها) http://lms.rasam.ac.ir/a001120555/ 18
يکشنبه 08:00 - 10:30 فرنيا فرهد گرافيک و تبليغات http://lms.rasam.ac.ir/a001120579/ 19
يکشنبه 08:00 - 10:30 سمر کلهر صفحه آرايي (2) (صفحه آرايي پيشرفته ) http://lms.rasam.ac.ir/a001120577/ 20
يکشنبه 08:00 - 09:30 عليرضا محسني تاريخ هنر (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001120316/ 21
يکشنبه 08:00 - 14:45 الهام مرشدي طراحي معماري (4) http://lms.rasam.ac.ir/a001401041/ 22
يکشنبه 08:00 - 12:00 الهه سادات هاشمي زاده طراحي فني ساختمان http://lms.rasam.ac.ir/a001120625/ 23
يکشنبه 08:00 - 12:00 وجيهه هنرور نظري ترسيم فني http://lms.rasam.ac.ir/a001120618/ 24
يکشنبه 08:30 - 10:00 مهدي بابايي جعفري حرکت شناسي ورزشي http://lms.rasam.ac.ir/a001130090/ 25
يکشنبه 09:00 - 12:00 ملوسک رحيم زاده مباني هنرهاي تجسمي (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001141000/ 26
يکشنبه 09:00 - 10:30 ميترا غفاري مباني نظري هنر اسلامي http://lms.rasam.ac.ir/a001120593/ 27
يکشنبه 09:30 - 11:00 مهسا گلدار مباني شهر شناسي http://lms.rasam.ac.ir/a00140004/ 28
يکشنبه 09:45 - 11:15 عدالت صدر امير جانلو مباني نظري معماري http://lms.rasam.ac.ir/a001600161/ 29
يکشنبه 09:45 - 11:15 آي تک منصوري زبان تخصصي معماري http://lms.rasam.ac.ir/a001401068/ 30
يکشنبه 10:00 - 11:30 مهدي بابايي جعفري روش هاي آموزش در ورزش http://lms.rasam.ac.ir/a001150196/ 31
يکشنبه 10:00 - 11:30 اعظم رمضان خاني بيوشيمي http://lms.rasam.ac.ir/a001150061/ 32
يکشنبه 10:00 - 11:30 فاطمه فلاح تهيه و کاربرد وسايل و تجهيزات ورزشي http://lms.rasam.ac.ir/a001150193/ 33
يکشنبه 10:00 - 11:30 مريم قنبري زکي تحليل سايت و فضا http://lms.rasam.ac.ir/a001120272/ 34
يکشنبه 10:00 - 13:30 ليلا نادري دلپاک مباني هنرهاي تجسمي (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001120243/ 35
يکشنبه 10:30 - 13:00 هدي اکبري تحقيق در عمليات (2) http://lms.rasam.ac.ir/a001120413/ 36
يکشنبه 10:30 - 12:00 سمانه حيدري زبان پيش http://lms.rasam.ac.ir/a001150179/ 37
يکشنبه 10:30 - 12:15 نسيم شهبازي امور مالي بين المللي http://lms.rasam.ac.ir/a001130016/ 38
يکشنبه 10:30 - 12:45 محمود غلام نژاد حسابداري دولتي http://lms.rasam.ac.ir/a001110141/ 39
يکشنبه 10:30 - 13:00 حبیبه غلامی کامپيوتر گرافيک (2) http://lms.rasam.ac.ir/a001140122/ 40
يکشنبه 10:30 - 13:30 فرنيا فرهد طراحي هويت سازماني http://lms.rasam.ac.ir/a001120594/ 41
يکشنبه 10:30 - 12:45 محمد قاسمي رفتار سازماني http://lms.rasam.ac.ir/a001120290/ 42
يکشنبه 11:00 - 14:00 فاطمه خامسي طراحي پيشرفته http://lms.rasam.ac.ir/a001120543/ 43
يکشنبه 11:00 - 14:00 هانيه دلاوريان ارتباط تصويري (2) ( پايه نشانه ) http://lms.rasam.ac.ir/a001120565/ 44
يکشنبه 11:00 - 14:00 هانيه شيخي ناراني ارتباط تصويري (2) ( پايه نشانه ) http://lms.rasam.ac.ir/a0011205651/ 45
يکشنبه 11:00 - 14:00 ندا شيرازي عکاسي در گرافيک (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001120575/ 46
يکشنبه 11:00 - 12:30 ميترا غفاري آشنايي با هنر در تاريخ 1 http://lms.rasam.ac.ir/a00111002/ 47
يکشنبه 11:30 - 18:00 عادل عابدين زاده شيخ طراحي معماري (2) http://lms.rasam.ac.ir/a001401039/ 48
يکشنبه 11:30 - 13:00 نسرین آذر زبان تخصصی 2 http://lms.rasam.ac.ir/a0011202221/ 49
يکشنبه 12:00 - 16:00 ليدا ايراني راينو پيشرفته ( رندرينگ ) http://lms.rasam.ac.ir/a001120331/ 50
يکشنبه 12:00 - 15:00 امير اسفندياري فرد کاربرد نرم افزارهاي ترسيمي http://lms.rasam.ac.ir/a001600131/ 51
يکشنبه 12:00 - 13:30 مهدي بابايي جعفري روش هاي آموزش در ورزش http://lms.rasam.ac.ir/a0011501961/ 52
يکشنبه 12:00 - 13:30 سمانه حيدري زبان پيش http://lms.rasam.ac.ir/a0011501791/ 53
يکشنبه 12:00 - 13:30 اعظم رمضان خاني بيوشيمي http://lms.rasam.ac.ir/a0011500611/ 54
يکشنبه 12:00 - 13:30 مژگان ضيايي نماد شناسي http://lms.rasam.ac.ir/a001141062/ 55
يکشنبه 12:00 - 13:30 آزاده عظيمي جامعه شناسي شهري http://lms.rasam.ac.ir/a00140007/ 56
يکشنبه 12:00 - 13:30 فاطمه فلاح تهيه و کاربرد وسايل و تجهيزات ورزشي http://lms.rasam.ac.ir/a0011501931/ 57
يکشنبه 12:00 - 13:30 کمال زارع مديريت ورزشي  http://lms.rasam.ac.ir/a001130087/ 58
يکشنبه 12:30 - 19:15 عدالت صدر امير جانلو طراحي معماري (3) http://lms.rasam.ac.ir/a00140104099/ 59
يکشنبه 12:30 - 19:15 مريم قنبري زکي طراحي معماري (3) http://lms.rasam.ac.ir/a0014010401/ 60
يکشنبه 13:00 - 17:00 سيدحسام حسيني کاربرد نرم افزارهاي ترسيمي در معماري (1) http://lms.rasam.ac.ir/a0011206161/ 61
يکشنبه 13:00 - 15:30 ارمغان حيدرزاده آمار و احتمالات http://lms.rasam.ac.ir/a001130062/ 62
يکشنبه 13:00 - 15:15 نسيم شهبازي اصول علم اقتصاد(2)(کلان) http://lms.rasam.ac.ir/a001110144/ 63
يکشنبه 13:00 - 15:15 محمد قاسمي مديريت رفتار سازماني http://lms.rasam.ac.ir/a001120410/ 64
يکشنبه 13:00 - 14:30 قليچ پور فيزيک نور http://lms.rasam.ac.ir/a001140035/ 65
يکشنبه 13:00 - 19:00 عليرضا نظري طراحي معماري 2 http://lms.rasam.ac.ir/a001600271/ 66
يکشنبه 13:00 - 17:00 منوچهر عبدي کاربرد نرم افزارهاي ترسيمي در معماري (2) http://lms.rasam.ac.ir/a0011206271/ 67
يکشنبه 13:00 - 17:00 الهه سادات هاشمي زاده طراحي فني ساختمان http://lms.rasam.ac.ir/a0011206251/ 68
يکشنبه 13:00 - 17:00 وجيهه هنرور نظري ترسيم فني http://lms.rasam.ac.ir/a0011206181/ 69
يکشنبه 13:30 - 16:30 حجت اله بستاني کارگاه چاپ سنتي http://lms.rasam.ac.ir/a001141022/ 70
يکشنبه 13:30 - 15:00 سمانه حيدري زبان پيش http://lms.rasam.ac.ir/a00110003/ 71
يکشنبه 14:00 - 15:30 مصطفي آبادي خواه حقوق و اخلاق در ورزش http://lms.rasam.ac.ir/a001130114/ 72
يکشنبه 14:00 - 15:30 مهدي بابايي جعفري حرکت شناسي http://lms.rasam.ac.ir/a001150183/ 73
يکشنبه 14:00 - 17:00 فاطمه خامسي پرورش خلاقيت http://lms.rasam.ac.ir/a001120574/ 74
يکشنبه 14:00 - 17:30 هانيه دلاوريان طراحي گرافيک محيطي و شهري http://lms.rasam.ac.ir/a001120586/ 75
يکشنبه 14:00 - 17:00 هانيه شيخي ناراني مباني هنرهاي تجسمي (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001120538/ 76
يکشنبه 14:00 - 15:30 حبیبه غلامی نرم افزار گرافيک (3) http://lms.rasam.ac.ir/a001120569/ 77
يکشنبه 14:00 - 17:00 فرنيا فرهد ارتباط تصويري (1) (خلاصه سازي) http://lms.rasam.ac.ir/a001120546/ 78
يکشنبه 14:00 - 15:30 مينا کمال زارع حفظ و نگهداري اماکن و تجهيزات ورزشي http://lms.rasam.ac.ir/a001150187/ 79
يکشنبه 14:30 - 17:30 زهرا جعفرزاده حجم سازي (2) http://lms.rasam.ac.ir/a001150100/ 80
يکشنبه 14:30 - 16:00 محمد فيروز دهقان روش تحقيق http://lms.rasam.ac.ir/a001120360/ 81
يکشنبه 14:30 - 17:30 سمر کلهر صفحه آرايي 1 (اصول و مباني صفحه آرايي ) http://lms.rasam.ac.ir/a0011205662/ 82
يکشنبه 15:00 - 17:00 سهيلا ابي پور زبان تخصصي http://lms.rasam.ac.ir/a00170022/ 83
يکشنبه 15:00 - 17:15 نسيم  جهاندار انسان طبيعت معماري http://lms.rasam.ac.ir/a001401021/ 84
يکشنبه 15:00 - 17:30 رامين عيسي بگلو مديريت توليد http://lms.rasam.ac.ir/a001130018/ 85
يکشنبه 15:00 - 19:00 اميررضا فرشچين کارگاه شهرسازي (5) http://lms.rasam.ac.ir/a001120154/ 86
يکشنبه 15:00 - 16:30 نرجس نهايت بين تفسير موضوعي قرآن http://lms.rasam.ac.ir/a001120509/ 87
يکشنبه 15:15 - 16:45 سمانه حيدري زبان پيش http://lms.rasam.ac.ir/a00180024/ 88
يکشنبه 15:15 - 17:30 مسعود مخصوصي محب حسابداري صنعتي(1) http://lms.rasam.ac.ir/a001110152/ 89
يکشنبه 15:30 - 18:30 نسرين آذر اصول حسابداري (2) http://lms.rasam.ac.ir/a001110140/ 90
يکشنبه 15:30 - 17:15 فرنوش پاک راي مباحث جاري در حسابداري http://lms.rasam.ac.ir/a001130072/ 91
يکشنبه 15:30 - 17:30 علي رجبعلي پور برنامه ريزي و توسعه http://lms.rasam.ac.ir/a001130063/ 92
يکشنبه 15:30 - 17:00 معصومه صمدي رياضي کاربردي http://lms.rasam.ac.ir/a001120236/ 93
يکشنبه 15:30 - 17:30 حبیبه غلامی هنر جديد و گرافيک http://lms.rasam.ac.ir/a001120549/ 94
يکشنبه 16:00 - 17:30 مهدي بابايي جعفري حرکت شناسي http://lms.rasam.ac.ir/a0011501831/ 95
يکشنبه 16:00 - 17:30 آزاده عظيمي جغرافياي شهري http://lms.rasam.ac.ir/a00140001/ 96
يکشنبه 16:00 - 17:30 مينا کمال زارع حفظ و نگهداري اماکن و تجهيزات ورزشي http://lms.rasam.ac.ir/a0011501871/ 97
يکشنبه 17:00 - 20:00 فاطمه خامسي کارگاه تکنيک هاي چاپ دستي (1) http://lms.rasam.ac.ir/a0011205401/ 98
يکشنبه 17:00 - 18:30 سهيلا سلطاني مصالح ساختماني http://lms.rasam.ac.ir/a001401056/ 99
يکشنبه 17:00 - 18:30 نگين لطفي درک رفتار سازه ساختمان http://lms.rasam.ac.ir/a001120623/ 100
يکشنبه 17:30 - 19:30 فرنوش پاک راي آشنايي با بورس و اوراق بهادر http://lms.rasam.ac.ir/a001150177/ 101
يکشنبه 17:30 - 20:00 زهرا جعفرزاده حجم سازي http://lms.rasam.ac.ir/a001141071/ 102
يکشنبه 17:30 - 19:00 سمر کلهر انسان،طبيعت،طراحي http://lms.rasam.ac.ir/a001209021/ 103
يکشنبه 17:45 - 20:00 محمود غلام نژاد مباني حسابداري بخش عمومي http://lms.rasam.ac.ir/a001120381/ 104
يکشنبه 18:00 - 19:30 سروناز اخوان صالح هنر تمدن اسلامي (1) http://lms.rasam.ac.ir/a001141003/ 105
يکشنبه 18:00 - 20:00 حميد عزيز محمدلو بودجه پيشرفته در بخش عمومي http://lms.rasam.ac.ir/a001141114/ 106
يکشنبه 18:00 - 20:00 مجيد کلانتري سيستم هاي اطلاعاتي حسابداري http://lms.rasam.ac.ir/a001140257/ 107