گروه خبري : اطلاعیه های آموزش
تاريخ انتشار : 1401/10/20
كد :32018

آئین نامه امتحانات پایان ترم

"آئین نامه امتحانات پایان ترم"
 1. دانشجویان گرامی می بایست پس از دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات، با مراجعه به واحد مالی دانشگاه، نسبت به اخذ تاییدیه مالی ( ممهور نمودن کارت ورود به جلسه امتحانات) اقدام نمایند. لازم به ذکر است تایید کارت ورود به جلسه امتحانات توسط واحد مالی قبل از تسویه حساب کامل شهریه امکان پذیر نمی باشد.
 2. کارت ورود به جلسه باید شامل عکس، مشخصات دانشجو، فهرست دروس، اسامی اساتید، تاریخ و ساعت امتحان و شماره صندلی باشد. در صورت وجود هرگونه نقص یا مغایرت، دانشجو ملزم است در سریعترین زمان ممکن موضوع را جهت رسیدگی به کارشناس آموزش مربوطه اطلاع دهد.
 3. همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری امتحان الزامی است و از حضور دانشجویانی که کارت ورود به جلسه به همراه نداشته باشند، جلوگیری بعمل خواهد آمد.
 4. با توجه به انجام تطبیق عکس و مشخصات دانشجو در جلسه امتحان، همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است.
 5. به تاریخ و ساعت برگزاری امتحان در کارت ورود به جلسه توجه فرمایید.
 6. یک ربع قبل از شروع امتحان در جلسه حضور داشته باشید .
 7. به همراه داشتن کیف،کتاب،جزوه،موبایل، ساعتهای هوشمند و هر گونه وسیله دیگر در سر جلسه امتحان ممنوع و تخلف محسوب می گردد .
 8. در کلیه جلسات امتحانات ( اعم از تئوری و عملی) دانشجویان موظفند صورتجلسه آزمون را قبل از ترک جلسه امتحان امضا نمایند در غیر این صورت نمره درس صفر منظور می شود.
 9. مدت زمان هر امتحان در بالای برگه سوالات قید گردیده است و دانشجویان میتوانند از  زمانیکه مراقبان اعلام می نمایند برگه خود را تحویل دهند.
 10. حتما در برگه پاسخنامه و سوالات، نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و نام استاد و نام درس را  به صورت کامل و خوانا بنویسید.
 11. دانشجویانی که در یک سانس دو امتحان دارند موظفند قبل از شروع امتحان مراقب را مطلع نموده و همچنین برای اعلام حضور هر دو  صورتجلسه آزمون را امضا نمایند.
 12. هرگونه رد و بدل نمودن لوازم التحریر، ماشین حساب، برگه سؤالات و پاسخنامه، صحبت کردن در جلسه امتحان، عدم رعایت نظم جلسه، نگاه کردن به ورقه فرد دیگر، هرگونه توهین و بی احترامی به مراقبین و عدم تحویل سؤالات در پایان هر جلسه امتحانی، خارج نمودن برگه سئوالات و پاسخنامه، فرستادن شخص دیگری به جای خود در امتحان یا شرکت به جای دیگری در امتحان تقلب امتحانی محسوب شده و باعث ثبت شدن نمره 25/0 در کارنامه می گردد وطبق مقررات کمیته انضباطی با آن برخورد خواهد گردید.
 13. در صورت داشتن هرگونه مشکل در جلسه امتحان مراقب را مطلع نمائید.
دایره امتحانات
تعداد بازديد : 1249