درخشش و موفقیت دانشجویان فرهیخته دانشگاه رسام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1395 و کسب رتبه های برتر در رشته های مهندسی معماری ، طراحی شهری ، برنامه ریزی شهری ، مرمت آثار تاریخی و آموزش زبان انگلیسی  توسط سرکار خانم فرزانه قربان نیا دلاور ، سرکار خانم فاطمه کرمی نیا ،  سرکار خانم زهرا سلگی ، سرکار خانم آزاده بهرامی و سرکار خانم زهرا ماد را به تمامی این عزیزان و خانواده های بزرگوار و اساتید ارجمندشان تبریک عرض مینماییم.

امید است در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) موفق و موید باشید.

                                                                              روابط عمومی دانشگاه رسام


کسب موفقیت در مسابقات بین المللی و جهانی طراحیدانشجویی 
دانشجوی فرهیخته سرکار خانم الناز کاویانی

کسب موفقیت شما در مسابقات بین المللی و جهانی طراحی در ایتالیا وهمچنین اعطای بورس تحصیلی به سرکار عالی را تبریک عرض نموده و برایتان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

روابط عمومی دانشگاه رسام


               

سرکار خانم نسرین مختاری                                                                                                          

کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات هیئت ورزش های استان البرز را به شما تبریک می گوییم و با توجه به اینکه شما در سال های 1390-1389 ، مقام اول کشوری را در مسابقات رشته ای کونگ فو کسب نموده اید اکنون نیز آرزوی موفقیت شما را در مسابقات آتی قهرمان کشور در سال 1391 خواستار هستیم.

روابط عمومی دانشگاه رسامدانشجوی گرامی سرکار خانم نازنین زکی
دانشجوی گرامی سرکار خانم نازنین زکی ،افتخار آفرینی و نایب قهرمانی شما در مسابقات قهرمانی جهان در رشته اواسپرت در کشور لتونی را تبریک عرض می نماییم.امید به اینکه با عنایات عدیده ی حضرت ربوبی و در پیشگاه مقدس ولی عصر(عج ) با عزمی جزم و اراده ای آهنین همواره درمیادین ملی و فراملی در پیشبرد اهداف عالی و غایی ایران اسلامی پیشتاز باشید .

روابط عمومی دانشگاه رسام

کسب موفقیت در مسابقات بین المللی و جهانی طراحی دانشجویی

دانشجوی فرهیخته سرکار خانم الناز کاویانی

کسب موفقیت شما در مسابقات بین المللی و جهانی طراحی در ایتالیا وهمچنین اعطای بورس تحصیلی به سرکار عالی را تبریک عرض نموده و برایتان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

روابط عمومی دانشگاه رسام


 

 

افتخارات ورزشی

                                                                                                            

سرکار خانم نسرین مختاری

                                                                                                                              

کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات هیئت ورزش های استان البرز را به شما تبریک می گوییم و با توجه به اینکه شما در سال های 1390-1389 ، مقام اول کشوری را در مسابقات رشته ای کونگ فو کسب نموده اید اکنون نیز آرزوی موفقیت شما را در مسابقات آتی قهرمان کشور در سال 1391 خواستار هستیم.

 


         افتخارات ورزشی

 • سرکار خانم فاطمه کرمی کسب موفقيت شما در مسابقات واليبال منطقه ای و استانی در سال های 95و96را به سرکار عالی تبریک عرض می نماییم.
 • سرکار خانم سحر مرادی افتخار آفرینی و کسب مقام قهرمانی در مسابقات والیبال استانی در سال های 94و 96 را به شما دانشجوی گرامی تبریک عرض می نماییم.
 • سرکار خانم هانیه امامیاری کسب موفقیت شما در مسابقات والیبال استانی و منطقه ای را در سال های 94، 95و96 را به شما دانشجوی گرامی تبریک عرض می نماییم.
 • سر کار خانم حشمتی:
-کسب مقام اول در لیگ دسته دو بسکتبال تهران در سال 96
-کسب مقام دوم کشوری در رده امید در سال 97
-کسب مقام اول در لیگ دسته یک بسکتبال تهران را در سال 97
را به شما دانشجوی گرامی تبریک عرض مینماییم و برایتان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

 
 • سر کار خانم محدثه افراس کسب مقام قهرمانی شما را در مسابقات والیبال منطقه در سال 96 و 97 را به شما دانشجوی گرامی تبریک عرض می نماییم.
 
 • سر کار خانم فتحی کسب مقام قهرمانی در مسابقات والیبال لیگ ،رده سنی امید کرج  را در سال 98 به شما دانشجوی گرامی تبریک عرض نموده و برایتان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

        

 

تعداد بازديد : 13198
 • اطلاعیه آموزش
 • اطلاعیه فناوری اطلاعات
 • اطلاعیه مالی
 • اطلاعیه دانشجویی پژوهشی
 • اطلاعیه امور فارغ التحصیلان
اساتید