گروه خبري : جدیدترین رویدادها
تاريخ انتشار : 98/06/31 - 15:05
كد :60842

پیام تبریک دكتر محمد ربیعی نماینده محترم وزیر علوم و پیام تبریک دكتر احمد علی فرزین ریاست محترم موسسه آموزش عالی رسام

پیام تبریک دكتر محمد ربیعی نماینده محترم وزیر علوم موسسه آموزش عالی رسام

به مناسبت آغاز سال تحصيلي 99-98

دكتر محمد ربیعی نماینده محترم وزیر علوم در موسسه آموزش عالی رسام به مناسبت آغاز سال تحصيلي 99-98 پيام تبریک زیر را صادر کرد:

"با سپاس از الطاف ایزد یکتا و در آستانه سال تحصیلی 99-1398، مقدم دانشجویان عزیز را به ساحت مقدس دانشگاه گرامی میداریم. آغاز سال تحصیلی جدید را به جامعه دانشگاه رسام به ویژه دانشجویان جدیدالورود، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای تمامی این عزیزان از درگاه خداوند متعال آرزوی رشد و بالندگی و توفیق روزافزون دارم. امید است در این فصل نو و آغاز دوباره با همت و تلاشی مداوم و در سایه الطاف حضرت حق، استوارتر از همیشه در مسیر شکوفایی علم و دانش و تحقق اهداف متعالی دانشگاه رسام گام برداریم."

                                                                                                                                                   دكتر محمد ربیعی                        

                              نماینده وزیر علوم در موسسه آموزش  عالی رسام          

 

 

پیام تبریک دكتر احمد علی فرزین ریاست محترم موسسه آموزش عالی رسام

 به مناسبت آغاز سال تحصيلي 99-98

دكتر احمد علی فرزین ریاست محترم موسسه آموزش عالی رسام به مناسبت آغاز سال تحصيلي 99-98 و ورود دانشجويان جدیدالورود پيامي صادر كرد. در پيام تبريك دكتر فرزین آمده است:

 "آغاز سال تحصيلي جديد و شروع دلنشين فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي را به جامعه دانشگاهي و دانشجويان عزيز دانشگاه رسام و به خصوص دانشجويان گرامي جديد الورود كه براي نخستين بار به محيط مقدس دانشگاه گام نهاده اند صميمانه تبريك گفته و براي همگان از درگاه خداوند متعال موفقيت، بهروزي و سعادت را آرزومندم.  

جايگاه رفيع دانشگاه به عنوان نهادي اجتماعي، فرهنگي، آموزشي، پژوهشي و كارآفريني و كانون تفكر و جوشش فكري در جامعه، لزوم مشاركت نخبگان و دانشگاهيان در زمينه هاي مختلف فرهنگي به ويژه كرسي هاي آزاد انديشي، ايجاد فضاي نقدپذيري و گفتگو در دانشگاه ها و ايجاد اتاق هاي فكر در راستاي ارتقاي سطح معنوي، اخلاقي و فرهنگي و نيز استفاده بهينه از ظرفيت هاي علمي، هنري و اجتماعي دانشجويان را ايجاب مي كند، در اين راستا بر يكايك اعضاي جامعه دانشگاهي است كه با ايجاد فضايي همراه با نشاط، پويايي علمي و فرهنگي در محيط دانشگاهي تلاش نمايند.

اميد است به فضل الهي، در طول سال تحصيلي جديد در جهت تهذيب، خود سازي و علم اندوزي، تلاش مضاعف نموده و در آينده با علم و معرفت بيشتر در جهت پيشرفت كشور مثمر ثمر باشيم. همچنين اميد است دانشجويان گرامي جديدالورود در سال تحصيلي پيش رو با تلاشي دوچندان و همتي والاتر از قبل با انگيزه‌هاي قوي و محكم دانش طلبي، جوياي كسب علم و بالا بردن توان بينشي خود، هم در جهت افزايش حجم اطلاعات علمي و هم در بهينه‌سازي اطلاعات و عمق بخشيدن به آن گام بر‌دارند. 

در پايان با استعانت از خداوند متعال، براي كليه دانشجويان، اعضاي هيئت علمي ،اساتید و همه كاركنان دلسوز و تلاشگر دانشگاه رسام، آرزوي توفيق روزافزون در تمامي عرصه ها را خواستارم."

 

                                                                                                                                                      دکتر احمد علی فرزین                

 ریاست موسسه آموزش عالی رسام      

 

تعداد بازديد : 338
  • اطلاعیه آموزش
  • اطلاعیه امور کلاس ها
  • اطلاعیه مالی
  • اطلاعیه دانشجویی پژوهشی
  • اطلاعیه امور فارغ التحصیلان
اساتید