دسترسی سریع
گروه خبري : خبر تیتر
تاريخ انتشار : 1397/11/16 - 08:34
كد :50745
پیام تبریک ریاست مؤسسه آموزش عالی رسام به مناسبت روز پیروزی انقلاب اسلامی
طلوع آفتاب معنویت، در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ از ایران اسلامی، شروع جنبش های های عدالت خواهی در سراسر جهان را رقم می زند و تجلی قدرت اراده مردم بر گلوله استبداد را به رخ می کشد.

دهه فجر و ایام سالگرد پیروزی انقلاب در تقویم‌های سالنما برای ملت حرکت آفرین ایران فقط مناسبتی تقویمی و تاریخی نیست بلکه فرهنگ و دیدگاهی است که در آن تجدید عهد و میثاق نیروهای انقلاب برای افزایش شتاب هر ساله انقلاب نهفته است. دهه فجر سرآغاز جشن و خیزش عظیم ملتی است که از وابستگی، ظلم، ستم و تبعیض به ستوه آمده و با این انقلاب بزرگ به ارزش‌های اسلامی و تعالیم سترگ و گرانقدر آسمانی چشم دوخته بودند تا ایرانی سرافراز، سربلند و آزاد بر قلل رفیع افتخار را شاهد باشند. 
چهلمین سال از پیروزی شگفت انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن 57 می گذرد و هنوز هم هر سال عطر خون شهیدان این انقلاب پربها، مشام انسان های آگاه و بیدار را نوازش می کند و به وجدان های بیدار خاطر نشان می سازد که چگونه با اتکا به پیر و مراد خود ، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای(مدظله العالی) در کوره راه زندگی و در پهنای این گستره پررنگ و تزویر که با انواع و اقسام تبلیغات مسموم آکنده است؛ مسیر درست را از نادرست و سره را از ناسره تمییز دهند. 
با افتخار و مباهات فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ایران را به تمامی آزادگان جهان، رهبر معظم انقلاب اسلامی، و تمامی اعضای مؤسسه آموزش عالی رسام خصوصا دانشجویان عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم. 
                                                                      دکتر فرزین 
                                                          ریاست مؤسسه آموزش عالی رسام