دسترسی سریع
گروه خبري : اطلاعيه مالي
تاريخ انتشار : 1394/06/10
كد :11081

نحوه ی پرداخت شهریه و مدارک لازم جهت ثبت نام دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال 94

سپاس خداوندی را که انسان را به زیور علم دانایی آراسته و رحمت بی پایان خود را بر وی ارزانی داشته است و اهداء سلام و صلوات بر پیشگاه پیامبر اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهرش.

فرا رسیدن سال تحصیلی جدید ، بهار علم و معرفت که توام با رشد و بالندگی و تلاش چشمگیر جامعه ی دانشگاهی است به تمام اساتید و دانشجویان عزیز بویژه دانشجویان جدید الورودکارشناسی ارشد دانشگاه رسام در رشته های معماری اسلامی، معماری بیونیک، معماری دیجیتال و  مهندسی معماری،تبریک و تهنیت عرض می نمائیم. دانشگاه ها بعنوان کانون امید به پیشرفت و تعالی جامعه وظیفه ی تولید علم و آگاهی را بعهده دارند و این مهم با سخت کوشی ،جدیت و پشتکار اساتید و دانشجویان عزیز رقم خواهد خورد. دانشگاه هنر رسام با اعتقاد به وفاق و تلاش عمومی برای توسعه ی هر چه بیشتر علمی ، آموزشی ، فرهنگی و ترویج فرهنگ اسلامی تمام مساعی خود را در جهت شکوفایی استعدادها و خلاقیت دانشجویان صرف خواهد نمود تا در تولید و گسترش علم نقش تعیین کننده ای ایفا نماید.

مایه ی سربلندی و خرسندی است که افتخار خدمتگزاری به ما ارزانی گردیده و از این حیث شاکر درگاه خداوند منانیم و در نهایت از محضر آفریدگار حکیم استمرار توفیق دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد دانشگاه رسام  را در جمیع جهات خواستاریم.

 

زمان ثبت نام : 

شنبه مورخ 94/06/14  لغایت  دوشنبه 94/06/16 

 

مدارک لازم جهت ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد ورودی 94

 

  •    اصل مدرک تحصیلی، ریز نمرات و تائیدیه تحصیلی مدرک کارشناسی

  •    اصل مدرک تحصیلی، ریز نمرات و تائیدیه تحصیلی مدرک کاردانی(مختص پذیرفته شدگانی       که با مدرک کارشناسی ناپیوسته در این مقطع شرکت نموده اند)

  •    8قطعه عکس 4*3

  •    اصل شناسنامه ، کارت ملی و دو نسخه کپی از تمامی صفحات آن

  •   ارائه معرفی نامه رسمی جهت استفاده از تسهیلات بنیاد شهید و امورایثارگران (برای              واجدین شرایط)

  •    تکمیل فرمهای ثبت نام در مؤسسه 

  •    فیش واریزی 

 

 

 

نحوه ی تقسیط شهریه :

 

 

1.      واریز مبلغ 10.000.000 ریال به شماره حساب 74/ 34242527 نزد بانک ملت بنام "دکتر محمد ربیعی، دکتر منوچهر نیکنام"به شماره شناسه  14 / 2257

2.      پرداخت 3 فقره چک در وجه " موسسه آموزش عالی رسام ، بابت شهریه (نام و نام خانوادگی دانشجو)" هرکدام به مبلغ 4.000.000ریال به تاریخ سر رسید  15/7/94، 15/8/94، 15/9/94. (نوشتن نام و نام خانوادگی دانشجو بر روی چک الزامی است)

 

ضمنا دانشجویان گرامی می توانند در صورت عدم تمایل به تقسیط شهریه، کل شهریه خود را به صورت حضوری،از طریق دستگاه کارتخوان در واحد مالی دانشگاه پرداخت نمایند.( همراه داشتن کارت بانکی جهت واریز الزامی است)