دسترسی سریع
 
 
معرف کتاب
 
ایجاد شبکه اجتماعی گرداگرد یک کتاب و دعوت دوستان برای دیدن آن
کتابهای رایگان را به دسته های مختلف تقسیم شده است. طیف وسیعی از کسب و کار، هنر، محاسبات و آموزش و پرورش.
یک منبع مناسب در زمینه دانلود کتابهای علمی
دیتابیسی نه چندان کامل در کلیه زمینه ها    مجموعه ای از کتابهای الکترونیک که به صورت موضوعی دسته بندی شده اند.
www.e-booksdirectory.com
it-ebooks.directory
این سایت حاوی لیست بزرگی از کتابهای رایگان در موضوعات مختلف است.
 
دانلود رایگان کتابهای وب سایت در زمینه هایی مانند کامپیوتر، IT، برنامه نویسی زبان، توسعه نرم افزار، آموزش و طراحی پایگاه داده ها در قالب فایل PDF و CHM.
شما می توانید در این سایت به جستجو و دانلود کتاب در مباحثی نظیر برنامه نویسی، مهندسی، موضوعات علمی، داستانی و …بپردازید.
یک منبع بسیار بزرگ کتاب های الکترونیکی با بیش از 4400 کتاب الکترونیکی. شما می توانید کتاب مورد نظر خودتان را در زمینه ی پزشکی ، علوم مهندسی و …به صورت رایگان و بدون نیاز به عضویت دانلود کنید.

 
در آن می توانید کتاب های مختلفی را در زمینه کامپیوتر بیابید. مزیت این سایت، دسته بندی ایده آل آن است که علاوه بر داشتن ۱۲ دسته اصلی، شامل ۱۵۰ زیر دسته مختلف است که جهت یافتن کتاب مورد نظرتان بسیار مفید خواهند بود. مجموعه ی عظیمی از کتاب های کامپیوتری برای دانشجویان رشته های مختلف مهندسی .کتاب هایی از جمله در مورد برنامه نویسی ،ریاضی و ….این مجموعه کتاب ها در بیش از 5 گروه و 150 زیر گروه طبقه بندی شده است   
وب سایتی که از طریق آن علاوه بر یافتن کتب مختلف، قادر به دانلود مجله های معروف حهان نیز می باشید.
مجموعه ی عظیمی از کتاب های مختلف الکترونیکی.ویژگی جالب این سایت این است که می توانید در این سایت روزنامه ها و مجلات مختلف را هم دانلود کنید.برای این کار شما نیاز به عضویت رایگان دارید.همچنین شما می توانید کتاب های خودتان را برای این سایت ارسال کنید وب سایتی که از طریق آن علاوه بر یافتن کتب مختلف، قادر به دانلود مجله های معروف حهان نیز می باشید. استفاده از خدمات این سایت نیاز به ثبت نام اولیه دارد که به صورت رایگان انجام می گیرد.
کتاب های مختلفی را در زمینه مهندسی و علوم کامپیوتر را می توانید در آن بیابید.
سایتی شامل تعدا زیادی کتاب در زمینه ی اینترنت و کتمپیوتری.همچنین در این سایت شما می توانید کتاب های معتبرو رفرانس در زمینه مهندسی را نیز دالود کنید.ویژگی دیگر این سایت موجود بودن کتاب ها ی مختلف با فرمت مختلف است.

 
سایت رایگان کتابهای الکترونیک که در آن شما می توانید کتاب کاملا رایگان دانلود کنید.  سایتی دیگر برای دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی
کلیه کتاب های موجود در این وب سایت، کتاب هایی هستند که به صورت قانونی امکان دانلود را دارند.
مجموعه بسیار بزرگی از کتابهای الکترونیک در همه موضوعات که از طریق ثبت نام رایگان در سایت می توان تمام آنها را جستجو و دانلود کرد
یکی از وب سایت های معروف در زمینه دانلود کتاب های رایگان است!  سایت بزرگی دیگر برای دانلود کتاب های الکترونیکی.از ویژگیهای این سایت توانایی امتیاز دادن به کتاب ها با کمک ستاره است
 
پلت فرمی که برای نویسندگان جدید آزمون مهارت های نوشتن خود را توسط خوانندگان واقعی فراهم می کند.
دسترسی به کتابهای الکترونیک از طریق موتور جستجوی گوگل
۱۱۰۰۰ کتاب الکتورنیک در دسته بندی های مختلف  کاربران این وب سایت به مبادله کتاب ها، آموزش های ویدیویی و سایر موارد این چنینی به صورت رایگان در آن می پردازند.   سایتی است با هدف آموزشی،به همین دلیل در این سایت شما علاوه بر کتاب های مختلف الکترونیکی با فرمت های مختلف می توانید ویدئو های آموزشی را نیز دانلود کنید
 
 
بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب رایگان در دسترس وجود دارد.   این سایت علاوه بر فراهم آوردن مجموعه ی عظیمی از کتاب های الکترونیکی ، کتاب های الکترونیکی مخصوص گوشی های موبایل ها را نیز فراهم می کند.این سایت شمامل بیش از 22 هزار کتاب الکترونیکی است!
 
اگر پاکت پی سی دارید احتمالا این وب سایت برای شما بسیار مناسب است چرا که فرمت کتاب های آن هماهنگ با دستگاه هایی نظیر همان است.
شما می توانید در میان عنوان، نویسنده و توضیحات، نام نویسندگان، تاریخ اضافه شده، میانگین رتبه، رده، فرمت سند، بستر های نرم افزاری PDA و گزینه های زبان جستجو کنید.
سایتی است که علاوه بر داشتن کتاب های مختلف الکترونیکی با فرمت های مختلف برای کامپیوتر دارای کتاب های مختلف کامپیوتری برای انواع گوشی های موبالی با پسوند هایجاوا و سیس است
در کلیه زمینه ها
مجموعه ای عظیم با بیش از 30 هزار کتاب الکترونیکی
شامل کتاب های مختلفی در زمینه های رایج است.
سایتی است که علاوه بر کتابهای مختلف الکترونیکی شامل تعداد زیادی تصاویر برای درک بهتر مفاهیم است
شامل ۹ دسته بزرگ در زمینه کتاب های بازرگانی، مهندسی، سخت افزار، برنامه نویسی و …می باشد که قابلیت دانلود به صورت رایگان را دارا می باشد.
از بزرگترین وب سایتهایی که دسترسی به کتاب های زیادی را در زمینه های مختلفی فراهم کرده است.
گالری از کتابهای مختلف از دسته های مختلف
یک موتور جستجو است
همانطور که از نام نشان می دهد موتور جستجوی PDF یک ابزار برای پیدا کردن کتابهای آنلاین رایگان است.
کتاب های مختلف در زمینه های کسب و کار، کامپیوتر، مهندسی، تجارت آزاد، پادکست ها و …موجود می باشد.
این سایت حاوی لیست بزرگی از کتابهای رایگان در موضوعات مختلف است.
 
دیتابیسی شامل بیش از ۳۳۰۰۰ کتاب الکترونیک در فرمت های مختلف.
کتابخانه دیجیتال با قابلیت های جالب برای خواندن کتاب در محیط سایت
وب سایتی جهت به اشتراک گذاری فایل ها با فرمت برنامه های مختلفی نظیر Word، Excel، PowerPoint و PDF می باشد.
سایتی است که تقریبآ همه فرمت های مختلف را از جمله ورد ، اکسل ، پی دی اف، پاور پوینت و …را دارد.شما می توانید در مورد مطلب مورد نظرتان در این سایت جستجویی بکنید  کتاب های مورد نظرتان را پیدا کنید، بخوانید و برای دیگران به اشتراک بگذارید.

 
مجموعه ای شمال تعدا زیادی کتاب و همچنین تعداد زیادی نرم افزار برای دانلود کردن
دسترسی به هزاران کتاب که بسیار عالی دسته بندی شده اند.
لیست بیش از ۳۰۰۰۰ کتاب رایگان موجود در سطح نت!
دانلود کتابهای الکترونیک رایگان بیش از ۲۰۰،۰۰۰ عنوان طبقه بندی شده را در فرمت PDF، CHM، HTML